Team

Het team De Tollenaere bestaat uit gedreven mensen met een passie voor hun vak!

Zaakvoerders

 

Martine De Tollenaere

Boekhouding & financiën
Personeelsadministratie
E-mail: martine@detollenaere.be
GSM: 0497/39.93.00

 

Marc De Tollenaere

Aan- en verkoop machines metaalbewerking
E-mail: marc@detollenaere.be
GSM : 0495/18.34.15

 

Dirk De Tollenaere

Aan- en verkoop gereedschappen
E-mail: dirk@detollenaere.be
GSM : 0497/68.91.68


Afdeling machines

 

Pieter Moeraert

Technische ondersteuning en opleiding
E-mail: pieter.moeraert@detollenaere.be
GSM : 0471/56.95.00

 
 

Gerrit De Vos

Vertegenwoordiger Oost- en West-Vlaanderen, Vlaams Brabant en Zeeland
E-mail: gerrit.devos@detollenaere.be
GSM : 0497/43.99.12

 

Peter Wuyts

Vertegenwoordiger Limburg en Antwerpen
E-mail: peter.wuyts@detollenaere.be
GSM : 0473/47.59.05

 
 

Frank Schumacher

Branch Manager De Tollenaere BV
E-mail: f.schumacher@de-tollenaere.nl
Mobiel: 0031 (0)6 637 82 44



Verkoop gereedschappen en toebehoren

Lindsay Corné

Verkoopsadviseur werk- en veiligheidskledij
E-mail: lindsay.corne@detollenaere.be
GSM: 0490/57.13.01


Jonas Trenson

Vertegenwoordiger handmachines en gereedschappen
E-mail: jonas.trenson@detollenaere.be
GSM: 0479/08.22.35



Verkoop toonzaal winkel
 

Peter Hoste

Toonzaal verkoop & administratie
E-mail: peter.hoste@detollenaere.be

 

Davy Huyghe

Toonzaal verkoop & administratie
E-mail: davy.huyghe@detollenaere.be



Magazijn / Toonzaal verkoop

Kenneth Spillebeen

Toonzaal verkoop & magazijn
E-mail: kenneth.spillebeen@detollenaere.be

 

Kenny Willems

Toonzaal verkoop & magazijn
E-mail: kenny.willems@detollenaere.be



Technische Dienst / Dienst Na Verkoop
 

Filip Trenson

Hoofd Technische dienst
Planning, leveringen en herstellingen
Technische ondersteuning 
E-mail: filip@detollenaere.be
GSM: 0495/18.34.16


Jeroen Roegist

Dienst Na Verkoop
E-mail: dnv@detollenaere.be

 

Gert Willems

Technieker metaalbewerkingsmachines
E-mail: gert.willems@detollenaere.be
GSM: 0496/69.23.69

 

Hans Vandermoere

Technieker metaalbewerkingsmachines
E-mail: hans.vandermoere@detollenaere.be
GSM: 0495/18.00.32

 

Thijs De Zutter

Technieker metaalbewerkingsmachines
E-mail: thijs.dezutter@detollenaere.be
GSM: 0472/89.12.35
 

Thomas Van Kerckvoorde

Technieker elektrische gereedschappen
E-mail: repair@detollenaere.be


Administratie en boekhouding
 

Nikita Claeys

Administratie & boekhouding
E-mail: nikita.claeys@detollenaere.be



Nana Pintelon
Administratie & boekhouding
E-mail: boekhouding@detollenaere.be

 

Heidi Regelbrugge

Administratie, artikelbeheer
E-mail: heidi.regelbrugge@detollenaere.be



IT & marketing

Sammy Dierickx

IT beheerder
E-mail: sammy.dierickx@detollenaere.be

 
 

Fee Lampaert

Marketing & artikelbeheer
E-mail: administratie@detollenaere.be